„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ – puikus gidas keliaujančioms šeimoms

Maloniai kviečiame užsukti į Pasvalio krašto muziejų (P. Avižonio g. 6, Pasvalys) ir pasiimti naują „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ komandos parengtą turizmo žemėlapį. O mažuosius keliautojus pažadame pradžiuginti dar ir maža dovanėle 😊

Skaitmeninis projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje" žemėlapis

Gražios vasaros jums linki projekto ,,Pažinkime kaimynus Žiemgaloje" komanda.

Septynerius metus Bauskės, Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio rajonų savivaldybės organizavo bendrą kelionių akciją, kurios metu lankytojai galėjo susipažinti su įvairiais lankytinais objektais, atlikti užduotis ir laimėti prizus – dviračius. Ši kelionių akcija sulaukė labai didelio susidomėjimo, o prekės ženklas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ tapo gerai žinomu tarp keliautojų. Tačiau šiais metais Latvijos ir Lietuvos pasienio turizmo specialistai nusprendė pakeisti tradicinės kelionių akcijos „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ koncepciją ir pasiūlyti keliautojams naują keliavimo kryptį.

Atsižvelgiant į paskutinių metų tendencijas, pastebėta, kad Latvijos ir Lietuvos pasienio ruože vasaros metu ypač intensyviai keliauja šeimos su vaikais. Individualiai keliaujančios šeimos kreipiasi į turizmo informacijos centrus, prašydamos rekomendacijų dėl lankytinų vietų. Todėl projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ organizatoriai šiais metais sudarė maršrutą ir išleido informacinį žemėlapį su 136 objektais. Tai pramogų, gamtos ir aktyvaus poilsio objektai, muziejai, maitinimo bei apgyvendinimo vietos, tinkamos šeimoms su vaikais trumpoms – dienos ar savaitgalio išvykoms.

Turizmo specialistai siūlo daugybę įvairių lankytinų vietų ir objektų, ką galėtumėte pamatyti ir patirti kartu su visa šeima!