Atveriame Muziejaus saugyklos duris Jums!

Renginys nemokamas.


Būtina išankstinė registracija tel. +370 618 85272 arba internetu (https://forms.gle/oqFXY2pPdLMNDimF8)Renginys yra Europos muziejų nakties programos dalis. Renginių programos ieškokite adresu muziejunaktis.lt. Europos muziejų nakties organizatoriai – ICOM Lietuva ir Lietuvos muziejų asociacija.

Gegužės 17 d. penktadienį, Pasvalio krašto muziejus kviečia į apžvalgines ekskursijas „Daiktų istorijos: apie tai – ko jūs nematote. Pasivaikščiojimas po saugyklas“.

Ekskursijų laikas: 18 val., 19 val., 20 val.

Renginio vieta: Valakėlių k., Ateities g. 2 (buvusi Valakėlių pagrindinė mokykla). Atvykimas į renginio vietą savarankiškas.

Pasvalio krašto muziejus, švęsdamas Europos muziejų naktį, atveria duris į paprastai lankytojams neprieinamą erdvę – muziejaus saugyklą. Saugyklos sienos saugo daugiau nei 50 tūkst. eksponatų – 50 tūkst. nepapasakotų istorijų. Pasivaikščiojimas po saugyklą – tai unikali galimybė ne tik išvysti per daugiau nei 25-erius metus muziejaus sukauptus eksponatus, bet ir išgirsti, kaip jie patenka į saugyklą, kokias istorijas jie pasakoja bei kuo ypatingas muziejaus rinkinių saugotojo(-os) darbas.